این کتاب الکترونیکی نسخه مکالمه ای کتاب جامع آموزش زبان ترکمنی است و در آینده نسخه کامل و جامع آن منتشر خواهد شد.
این فایل آموزش زبان ترکمنی به طور ویژه به آموزش مکالمه زبان ترکمنی می پردازد.

در کتاب اصلی آموزش زبان ترکمنی به طور کامل از ابتدا به آموزش کامل زبان ترکمنی پرداخته می شود. از نحوه ی تلفظ حروف الفبای ترکمنی گرفته، قواعد زبان ترکمنی، انواع مختلفی از مکالمات روزمره، لغت نامه، متون ترکمنی و تمرینات ویژه هر درس که اساس یادگیری هر کتاب آموزش زبان را تشکیل می دهد در آن گنجانده شده است.
کتاب اصلی آموزش زبان ترکمنی دارای 373 صفحه است و از 13 درس تشکیل شده است. این کتاب آموزشی نیاز کامل هر هنرجویی که قصد یادگیری زبان ترکمنی را دارد مرتفع می سازد.
اما نسخه ای که در دستان شماست، نسخه ی مکالمه ای این کتاب آموزشی است که مخصوص ترکمنان عزیز تدوین شده است تا بلکه با استفاده از این کتاب به کیفیت مکالمات روزمره خود ارزش بخشند. این نسخه به دور از هر گونه پیچیدگی، نکات و قواعد دستوری نگاشته شده است تا برای همه ی عزیزان در هر سن و با هر سوادی مفید واقع گردد. این نسخه در 13 درس و از 63 صفحه تشکیل شده است که مهمترین ویزگی این کتاب آموزشی تمرکز ویژه بر روی مکالمات روزمره است!
 
شما حق تغییر محتویات این کتاب الکترونیکی آموزش زبان ترکمنی را ندارید. و تمامی حقوق برای گردآورنده و مردم عزیز ترکمن محفوظ است.
اما شما می توانید از نوشته های ان در سایت، وبلاگ و یا کانال خود استفاده کنید و یا حتی خود کتاب را به اشتراک بگذارید و به دیگران هدیه دهید تا شما نیز در این کار کوچک سهیم باشید.
نام کتاب: انه دیلیم عزیز دیلیم
زبان: فارسی به ترکمنی
تعداد صفحات: 64
حجم: 1 مگابایت
 
مطالب مرتبط: 
دانلود کتاب آموزش زبان ترکمنی "تورکمن دیلی" از استاد عبدالقهار صوفی راد

آموزش زبان ترکمنی